Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Busko Zdrój, Busko-Zdrój, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów
Belka
Piątek, 17 Sierpnia 2018   imieniny: Anita, Julianna, Jacek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Święto Plonów w Busku-Zdroju

Data dodania: 2018-08-13
19 sierpnia na stadionie sportowym odbędą się Dożynki Gminne. Uroczystość Święta Plonów rozpocznie o godz. 12.00 msza św. w kościele pw. św. Brata Alberta. Nastę... więcej »
 
 

Utrudnienia na Pl.Zwycięstwa w Busku-Zdroju

Data dodania: 2018-08-10
{multithumb thumb_width=220}  Gmina Busko-Zdrój, informuje, że z uwagi na znaczne ubytki w fudze w pasie jezdnym oraz w miejscach parkingowych na Pl.Zwycięstwa – Wykonawca robót przystąpi... więcej »
 
 

Nowa droga w Busku

Data dodania: 2018-08-10
{multithumb thumb_width=220} Zakres robót budowlanych nowej drogi, w ramach I etapu prac, obejmie wykonanie odcinka o długości ok. 375 m, który połączy bezpośrednio ul. ks. Kardynała S. ... więcej »
 
 

Są już nowe łączniki

Data dodania: 2018-08-10
W zdrojowej części Buska zakończono prace w ramach zadania „Budowa łączników w ulicy Grotta z ulicą 1 Maja”. Inwestycja miała za zadanie usprawnić komunikację w tej c... więcej »
 
 

Dni Buska-Zdroju 2018

Data dodania: 2018-08-08
W ostatni weekend sierpnia (25-26) na terenach zielonych przy Domu Kultury odbędą się Dni Buska-Zdroju. Impreza cieszy się dużym powodzeniem, a z roku na rok Busko gości topowe gwiazdy polskiej sceny ... więcej »
 
 

Miasto zmienia wizerunek

Data dodania: 2018-08-08
{multithumb thumb_width=300} Busko-Zdrój postawiło na zmianę wizerunku w nieco odmienny od tradycyjnego sposób. Nowe ukwiecone tereny z jednolitą roślinnością i charakterystycznymi z... więcej »
 
 

Kondolencje

Data dodania: 2018-08-08
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Najbliższymz powodu śmierci Józefy Szewczyk104 - letniej Mieszkanki Gminy Busko-Zdrój składają Justyna NurekPrzewodnicząca... więcej »
 
 

Integracja i aktywizacja społeczna mieszkańców...

Data dodania: 2018-08-06
Organizacje pozarządowe stanowią podstawową bazę dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, ponieważ skupiają najaktywniejszych i najbardziej wrażliwych na sprawy społeczne przedsta... więcej »
 
 

Zwrot podatku akcyzowego

Data dodania: 2018-08-06
W Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju w miesiącu sierpniu przyjmowane są wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Do wypełnionego wn... więcej »
 
 

Kolejne środki na nowe inwestycje

Data dodania: 2018-08-01
{multithumb thumb_width=300} 30 lipca w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas i burmistrz Waldemar Sikora podpisali umowy na dwa nowe zadania inwestyc... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 101
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat buski - powiat w Polsce (województwo świętokrzyskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Busko-Zdrój.

  W skład gminy wchodzi 65 miejscowości w 47 sołectwach.

  Busko-Zdrój, Stopnica, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Tuczępy, Wiślica.

  Baranów, Bilczów, Biniątki, Błoniec, Bronina, Budzyń, Chotelek, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Galów, Janina, Kameduły, Kawczyce, Kołaczkowice, Kostki Duże, Kostki Małe, Kotki, Las Winiarski, Łagiewniki, Mikułowice, Młyny, Nowa Wieś, Nowy Folwark, Oleszki, Olganów, Owczary, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Radzanów, Ruczynów, Siesławice, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szaniec, Szczaworyż, Wełecz, Widuchowa, Wolica, Zbludowice, Zbrodzice, Zwierzyniec, Żerniki Górne. Chwalikówka, Duże Budy, Ewelinów, Ignaców, Kamienica, Kapturów, Kargowy, Młyny-Pomyków, Na Chrustach, Poddębinie, Podlesie, Posada, Równiny, Tomaszówek, Wąsosz, Włodarka, Wolica Siesławska.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola