Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Ostatnia sesja Rady Miejskiej

Data dodania: 2018-10-18
{multithumb thumb_width=550} 16 października odbyła się sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, była to sesja podsumowująca 4 letnią kadencję. Tradycyjnie po stwierdzeniu quorum i przyję... więcej »
 
 

Stypendyści roku szkolnego 2018/2019

Data dodania: 2018-10-18
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój wręczył stypendia najzdolniejszym uczniom placówek oświatowych prowadzonych przez gminę. {multithumb thumb_width=300} 17 października podczas uroczyste... więcej »
 
 

XLV Sesja Rady Miejskiej w Busku-Zdroju

Data dodania: 2018-10-16
Przewodniczący Rady Miejskiej w Busku-Zdroju zwołuje XLV Sesję Rady Miejskiej w Busku-Zdroju na dzień 16 października 2018 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gm... więcej »
 
 

APEL KOMENDY POWIATOWEJ PSP W BUSKU - ZDROJU DO...

Data dodania: 2018-10-15
W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Busku - Zdroju apeluje o rozwagę i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa pożaroweg... więcej »
 
 

Oświadczenie

Data dodania: 2018-10-11
W związku z nieprawdziwymi i szkalującymi Burmistrza Miasta i Gminy w Busku-Zdroju informacjami zamieszczonymi na stronach internetowych przez panią Beatę Walusiak, oświadczam, iż działania Stra&... więcej »
 
 

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty!

Data dodania: 2018-10-11
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu serdeczne życzenia dziękując za zaangażowanie wkładane w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży. Niechaj każdego dni... więcej »
 
 

Świętokrzyska Liga Pływacka - 4 Runda w nowym...

Data dodania: 2018-10-11
Po wakacyjnej przerwie wznowione zostały rozgrywki w ramach Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej. Pod koniec września, po intensywnych treningach, zawodnicy MUKS UNIA rywalizowali z pływakami wojewó... więcej »
 
 

Kondolencje

Data dodania: 2018-10-09
Panu Krzysztofowi GuzikowskiemuPracownikowi Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci OJCA składają: Przewodniczący oraz Radni R... więcej »
 
 

„Niepodległa do Hymnu" - włącz...

Data dodania: 2018-10-05
W 2018 świętujemy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku ze zbliżającą się datą 11 listopada - jedną z najważniejszych w naszej h... więcej »
 
 

Z myślą o zdrowiu pacjentów

Data dodania: 2018-09-26
{multithumb thumb_width=220} Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju przeprowadził szereg prac remontowych, akcji profilaktycznych oraz konsultacji medycznych dla pacjentów... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 104
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat buski - powiat w Polsce (województwo świętokrzyskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Busko-Zdrój.

  W skład gminy wchodzi 65 miejscowości w 47 sołectwach.

  Busko-Zdrój, Stopnica, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Tuczępy, Wiślica.

  Baranów, Bilczów, Biniątki, Błoniec, Bronina, Budzyń, Chotelek, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Galów, Janina, Kameduły, Kawczyce, Kołaczkowice, Kostki Duże, Kostki Małe, Kotki, Las Winiarski, Łagiewniki, Mikułowice, Młyny, Nowa Wieś, Nowy Folwark, Oleszki, Olganów, Owczary, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Radzanów, Ruczynów, Siesławice, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szaniec, Szczaworyż, Wełecz, Widuchowa, Wolica, Zbludowice, Zbrodzice, Zwierzyniec, Żerniki Górne. Chwalikówka, Duże Budy, Ewelinów, Ignaców, Kamienica, Kapturów, Kargowy, Młyny-Pomyków, Na Chrustach, Poddębinie, Podlesie, Posada, Równiny, Tomaszówek, Wąsosz, Włodarka, Wolica Siesławska.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola