Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Komunikat o przeprowadzeniu wywiadu terenowego w ramach prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków

Data publikacji: 2018-03-19, Data modyfikacji: 2018-03-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Na zlecenie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii oraz Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju firma Tukaj Mapping Central Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie realizuje w okresie lipiec 2017 – maj 2018 prace geodezyjne w zakresie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków dla następujących obrębów z Gminy Busko-Zdrój- obszar wiejski : Mikułowice, Owczary, Widuchowa, Dobrowoda. Prace wykonywane są w ramach projektu ZSIN-Faza II część 25: "Dostosowanie baz danych ewidencji gruntów i budynków do wymagań zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach oraz dostosowanie danych o sieciach uzbrojenia terenu do zgodności z obowiązującym modelem danych GESUT" utworzenie dla wybranych jednostek ewidencyjnych BDOT500 i inicjalnych baz danych GESUT „Umowa nr KN-EGB.0742.15.2017 z dnia 12.07.2017r. Modernizacja została zgłoszona w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Busku-Zdroju pod nr KERG: GKN.6640.1096.2017. Wykonawca prac informuje, że od bieżącego tygodnia pracownicy Firmy Tukaj Mapping Central Europe rozpoczną prace polegające na wywiadzie terenowym każdej posesji, mającym na celu pozyskanie podstawowych danych o budynkach i lokalach oraz użytkach gruntowych zabudowanych. W interesie każdego właściciela nieruchomości jest umoŜliwienie nam zebrania rzetelnej informacji, na podstawie której zostanie opracowana baza danych o budynkach i lokalach dla poszczególnych obrębów. Dane dotyczące m.in. materiału ścian budynków, roku zakończenia budowy, funkcji użytkowej, powierzchni zabudowy budynków, oraz dane dotyczące lokali w tym ich ilości, funkcji i powierzchni użytkowej są danymi ewidencyjnymi, które pozyskuje się zgodnie z § 35 rozporządzenia Ministra Rozwoju Regionalnego Budownictwa z dnia 29 marca 2001r. w sprawie ewidencji gruntów budynków (DZ.U. z 2015r., poz. 542 z późn. zmianami), zostaną one wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem oraz ze szczególnym uwzględnieniem przepisów o ochronie danych osobowych. Terenowcy naszej firmy posiadać będą identyfikatory, upoważnienia do wykonywanej pracy oraz kopie zgłoszenia pracy geodezyjnej zgłoszonej w PODGiK w Pińczowie. Prosimy o przychylność i zrozumienie dla wykonywanej przez nas pracy. Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Pełna treść wiadomości na: umig.busko.pl/cms/ogloszenia/16827-komunikat-o-przeprowadzeniu-wywiadu-terenowego-w-ramach-prac-zwiazanych-z-modernizacja-ewidencji-gruntow-i-budynkow.html
umig.busko.pl, Źródło artykułu: umig.busko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat buski - powiat w Polsce (województwo świętokrzyskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Busko-Zdrój.

  W skład gminy wchodzi 65 miejscowości w 47 sołectwach.

  Busko-Zdrój, Stopnica, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Tuczępy, Wiślica.

  Baranów, Bilczów, Biniątki, Błoniec, Bronina, Budzyń, Chotelek, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Galów, Janina, Kameduły, Kawczyce, Kołaczkowice, Kostki Duże, Kostki Małe, Kotki, Las Winiarski, Łagiewniki, Mikułowice, Młyny, Nowa Wieś, Nowy Folwark, Oleszki, Olganów, Owczary, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Radzanów, Ruczynów, Siesławice, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szaniec, Szczaworyż, Wełecz, Widuchowa, Wolica, Zbludowice, Zbrodzice, Zwierzyniec, Żerniki Górne. Chwalikówka, Duże Budy, Ewelinów, Ignaców, Kamienica, Kapturów, Kargowy, Młyny-Pomyków, Na Chrustach, Poddębinie, Podlesie, Posada, Równiny, Tomaszówek, Wąsosz, Włodarka, Wolica Siesławska.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola