Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie zadania publicznego w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego na terenie gminy Busko-Zdrój.

Data publikacji: 2018-03-28, Data modyfikacji: 2018-03-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Busko-Zdrój, dn. 27.03.2018 r. Znak: GKNŚR.6140.12.2017 OGŁOSZENIEBurmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrójogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie zadania publicznego w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego na terenie gminy Busko-Zdrój Nazwa zadania: Działania na rzecz pomocy bezdomnym psom z terenu Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju http://bip.umig.busko.pl w dziale Ogłoszenia Dodatkowych informacji udziela: Anna Bezak - inspektor w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Nieruchomości, Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, pok. nr 8, tel. 41 370 5225 od wtorku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00, a w poniedziałki w godz. od 8:00 do 16:00. Termin składnia ofert upływa w dniu 20 kwietnia 2018 r. o godz. 15:00. Dokumenty do pobrania:Ogłoszenie [ pdf ].Zarządzenie + regulamin [ pdf ].

Pełna treść wiadomości na: umig.busko.pl/cms/ogloszenia/16849-burmistrz-miasta-i-gminy-busko-zdroj-oglasza-otwarty-konkurs-ofert-na-wsparcie-zadania-publicznego-w-zakresie-ekologii-i-ochrony-zwierzat-oraz-ochrony-dziedzictwa-przyrodniczego-na-terenie-gminy-busko-zdroj-20180328.html
umig.busko.pl, Źródło artykułu: umig.busko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat buski - powiat w Polsce (województwo świętokrzyskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Busko-Zdrój.

  W skład gminy wchodzi 65 miejscowości w 47 sołectwach.

  Busko-Zdrój, Stopnica, Gnojno, Nowy Korczyn, Pacanów, Solec-Zdrój, Tuczępy, Wiślica.

  Baranów, Bilczów, Biniątki, Błoniec, Bronina, Budzyń, Chotelek, Dobrowoda, Elżbiecin, Gadawa, Galów, Janina, Kameduły, Kawczyce, Kołaczkowice, Kostki Duże, Kostki Małe, Kotki, Las Winiarski, Łagiewniki, Mikułowice, Młyny, Nowa Wieś, Nowy Folwark, Oleszki, Olganów, Owczary, Palonki, Pęczelice, Podgaje, Radzanów, Ruczynów, Siesławice, Skorzów, Skotniki Duże, Skotniki Małe, Słabkowice, Służów, Szaniec, Szczaworyż, Wełecz, Widuchowa, Wolica, Zbludowice, Zbrodzice, Zwierzyniec, Żerniki Górne. Chwalikówka, Duże Budy, Ewelinów, Ignaców, Kamienica, Kapturów, Kargowy, Młyny-Pomyków, Na Chrustach, Poddębinie, Podlesie, Posada, Równiny, Tomaszówek, Wąsosz, Włodarka, Wolica Siesławska.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola